WE ARE POPULAR !

Značka Popular špecifická svojim jedinečným a rozpoznateľným štýlom funguje vo svete dizajnu už od roku 2002. Založil ju grafický dizajner a dj Michal Rafaj. Popular stelesňuje nielen názov značky, ale aj pojem. Ľudia pohybujúci sa v oblasti kreatívy, dizajnu, módy alebo hudby, sa s týmto menom stretávajú často.

Popular sa apriori špecializuje na autorský grafický a produktový dizajn. So značkou sa neodmysliteľne spájajú aj aktivity na poli hudobnom.

Pri produktoch kladieme dôraz na kvalitné spracovanie, detail, materiál, funkčnosť a praktickosť. Naše trička reflektujú súčasnosť, nesú silný odkaz v charakteristickom grafickom prevedení.

Súčasná kolekcia tričiek, mikín a printov je zložená z našich najoubľúbenejších vzorov, svojimi návrhmi prispeli aj ilustrátori Marek Mráz a Daniela Olejníková. Používame metódu sieťotlače, využívame ekologicky nezávadné farby, tlačíme výhradne na prémiový textil označený Fair Trade a s eko certifikátom.

Okrem práce na našej kolekcií funguje Popular ako grafické a brandingové štúdio. Výrazne sa špecializujeme na hudobnú, kultúrnu a gastro oblasť.
Stojíme za konceptom a vizuálom nejedného bistra ci mladej značky.
Michalove plagáty možno pravidelne vidieť hned v niekoľkých europskych metropolách. Vinylove platne, pre ktore tvoríme grafiku, môzete vidiet na poličkách v record shopoch nielen v európe .

Od roku 2002 do roku 2016 Michal spolupracoval s produktovou a textilnou dizajnérkou Zuzanou Kubánovou, ktorá pre Popular navrhovala tašky a doplnky. Od januára roku 2017 sa ich cesty v dobrom rozišli, Michal ako zakladateľ značky si ponecháva Popular. Zuzana začína tvoriť pod novou značkou.