PURE

Peter Repik aka Dj Pure je jedným z pionierov detroit a minimal techna a na strednom Slovensku. Od roku 2000 odohral desiatky akcií po celom Slovensku, v Českej Republike, Poľsku, Maďarsku či UK. Ako dlhoročný rezident a promotér pravidelných akcií Soulmatez a Popular® Night v bratislavskom Nu Spirit-e udáva trendy v tanečnej i posluchovej hudbe, ktorej nechýba soul.

Perfekcionista, dlhoročný zberateľ a fanušík dobrej hudby. Silne ovplyvnený zvukom Detroitu, Chicaga, New Yorku, Berlína, Amsterdamu či Filadelfie – rád mieša hudbu rôznych žánrov - hip-hop, soul, jazz, disco, broken beat, house až po techno - citlivo vyberá tie najlepšie kúsky pre ľahký posluch, postupne pridáva groove či rozbíja parket.

Spoločne s djom BBK zo zoskupenia Covert Interests už niekoľko rokov pripravuje pravidelnú noc Soulmatez v bratislavskom Nu Spirit bare.

Pod značkou Popular® v spolupráci s Rafom a Gabrielom Brunnerom priniesli do Bratislavy na akciePopular® Night mená ako sú  Cro-Magnon (Jazzy Sport/JAP), Till Von Sein (Suol, Dirt Crew/GER),  Juju & Jordash (Dekmantel, Rush Hour/ISRL), Anton Zap (Ethereal Sound/RU), Chez Damier (Prescription, KMS, Yore/ USA), Tevo Howard (Beautiful Granville/USA), Scott Ferguson (Ferrispark/USA), Break Sl (Uncanny Valley/GER), Move D (Source, Workshop/GER), Dubbyman (Deep Explorer /ESP), Jus Ed (Underground Quality /USA),  Metro Area / Darshan Jesrani (Environ/USA), Dj Deep (Deeply Rooted House /FRA) a spolu s nimi aj exkluzívnu možnosť zažiť hviezdy elektronickej tanečnej hudby vypredávajúce svetové kluby aj tu na Slovensku.

Mená ako Trouble Over Tokyo (UK), Rick Wade (Harmonie Park/USA ), Jeff Milligan (Revolver/CAN),Takaaki Itoh (Wols/ JAP), Simbad (Raw Fusion/UK), Eddy Ramich (Compost rec./HR), Frank Jensen akaSoulParlor (Tokyodawnrec./DE), Matt Didemus z Junior Boys (Domino rec./US) Tom Wieland aka 7 Samurai aka Panoptikum (Compost rec., Fine Art rec., G.A.M.M. rec./AT), ci Marc Romboy (Systematic Rec./GER, Jay Cortez (Deadcode/HUN) a iní tvoria len zlomok hudobných projektov, djov a producentov rešpektovaných po celom svete, s korými mal možnosť podeliť sa o mixpult či im robiť predskokana.

Festivaly:
Grape Festival, Easthetic Festival, Download Open air Festival, Barbakan, Noveau Nu Festival, Factory_FM, micro.wilsonic, IFF Bratislava a iné