WNCHNZ

Winchenzo, ako mu zvyčajne hovorili priatelia, je polovica djského dua beatbenders. Tento možno španielský pseudonym však vznikol z jeho ozajstného mena, Michal Vinc a Wnchnz je dnes už jeho zaužívaným djským menom. Michal zažil skorú vlnu počítačov v 90-tych rokoch, čo boli zároveň časy, kedy ľudia neboli obklopení počítačmi ako dnes. Technológie sú preto niečo, čo formuje jeho hudobný vkus a dodnes ho fascinujú. Zároveň je fanúšikom syntetizérov a hudobných zariadení, ktoré produkujú rôzne zvuky, čo je cítiť aj v hudbe, ktorú hráva.

Za svoju vyše 10 ročnú kariéru vystriedal niekoľko hudobných štýlov, čo je dôkazom, že je to Dj, ktorý sa snaží na stagei ukázať vždy niečo nezvyčajné a neopočúvané. Prioritou u neho nie je za každú cenu ukázať najlepšiu hudbu a hrať to, čo sa v danom momente viac hodí, ale skôr byť spontánny, zachytiť "vibe" v klube a hrať to, čo sa v danom momente zdá správne.

Vo svojich setoch prináša jeho obľúbenú selekciu trackov, ktoré sú prevažne založené na housových rytmoch a housových sub-žánroch s rovným 4/4 beatom. Nebojí sa však ani broken beats, bass music či future garage, ktoré zvykne do svojich setov zamixovať. Hudba, ktorú hráva je viacmenej melodická a harmonická, s prvkami acidu a kozmickými zvukmi, niekedy možno však s tažšími a darkovejšími zvukmi, ktoré sa hodia do daného setu. Všeobecne má rád technické tracky s dobrým nápadom, ktoré sa snažia niečím prekvapiť. Jednoducho povedané, všetko je to o hudbe, ktorá znamená lásku.

Wnchnz - najčerstvejší člen popular crew je rezidentom dobre známeho bratislavského clubového miesta - Nu Spirit. Podieľal sa na organizovaní niekoľkých akcií, poslednou bola warehouse party Derniéra v bratislavskej cvernovke - unikátny priestor a miesto, ktoré bude čoskoro minulosťou.

Tiež sa snaží o vlastnú produkciu a tú si môžete vypočuť spolu so setmi a záznamami na jeho soundcloude.